Forstørrelsesglass
Det engelske flagget
Salg Havbruk

Jan Børge Harsvik

Salg og Marked Havbruk

Tlf: / +47 915 15 014

jan@botngaard.no

Norge sør for Trondheimsfjorden. Skottland, Canada, Chile & Russland.

Petter Haug Jenssen

Salg havbruk

Tlf: / +47 951 59 944

petter@botngaard.no

Norge nord for Trondheimsfjorden. Færøyene & Island.

Havbruk – lukkede merdsystemer

Magnus Stendal

Leder forretningsutvikling

Tlf: / +47 980 39 701

magnus@botngaard.no

Einar Vik

CTO / Leder prosjektleveranser

Tlf: / +47 934 97 576

einar@botngaard.no

Ansvar for teknikk, vitenskap, forskning og utvikling.

Salg industri & landprodukter

Pål Bæverfjord

Salgsleder landprodukter

Tlf: / +47 950 67 523

paal@botngaard.no

landbruk, Bygg og anlegg, offshore og maritim, industri og logistikk

Petter Haug Jenssen

Salg landprodukter

Tlf: / +47 951 59 944

petter@botngaard.no

Salg landbruk, bygg og anlegg, offshore og maritim, industri og logistikk

Teknisk / Engineering

Einar Vik

CTO / Leder prosjektleveranser

Tlf: / +47 934 97 576

einar@botngaard.no

Ansvar for teknikk, vitenskap, forskning og utvikling.

Svein Brudeseth Tveiten

Produktleder pumpesystemer

Tlf: / +47 412 74 070

Svein@botngaard.no

Ansvar for utvikling og kvalitet på rør og pumpesystemer

Elling Berge Vestbøstad

Senioringeniør

Tlf: / +47 928 11 215

Elling@botngaard.no

Konstruksjon og videreutvikling lukkede merdsystemer

Tore Stenhaug Strand

Produktleder tekniske tekstiler

Tlf: / +47 991 04 317

tore.strand@botngaard.no

Ansvar for utvikling og kvalitet på duk og tekniske tekstiler

Administrasjon & ledelse

Torstein Rønning

Daglig Leder

Tlf: / +47 995 90 019

torstein@botngaard.no

Steffen Silden Langelo

Fabrikksjef

Tlf: / +47 970 90 301

steffen@botngaard.no

Produksjon på Lundamo og Bjugn.

Eva Mari Bratland

Kontormedarbeider

Tlf: / +47 938 80 613

eva@botngaard.no

Faktura

Hvor finner du oss

Botngaard AS - Trondheim

Administrasjon

Tlf: / +47 995 90 019

post@botngaard.no

Stiklestadveien 1
Blåbasen, 5. etasje
7041 Trondheim

Se i kart

Botngaard AS - Bjugn

Fabrikk/Produksjon

Tlf: / +47 970 90 301

steffen@botngaard.no

Valsnesveien 259
7165 Oksvoll

Se i kart

Botngaard Rantex AS - Lundamo

Fabrikk/Produksjon

Tlf: / +47 970 90 301

steffen@botngaard.no

Lyngenvegen 1
7232 Lundamo

Se i kart